polski polski | angielski angielski
zapisz do PDF    drukuj

About SoftHard S.A.

Firma SoftHard działa na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, dostawami i serwisem sprzętu komputerowego oraz kompleksową obsługą informatyczną dedykowaną zarządcom nieruchomości, firmom, urzędom, służbie zdrowia.


Celem firmy SoftHard S.A. jest dostarczanie zaawansowanych produktów i usług za rozsądną cenę.

 

Kluczowym elementem naszej działalności jest tworzenie, rozwój i wdrażanie Zintegrowanego Systemu Informatycznego  Papirus SQL, który pracuje w środowisku graficznym z wykorzystaniem  technologii klient – serwer oraz trójwarstwowej. Opracowane przez nas i doskonalone rozwiązania przystosowane są do obsługi baz danych Firebird i Oracle, a niektóre moduły wykorzystują również bazę danych Microsoft SQL Server.

ZSI Papirus SQL składa się z ponad 20 modułów, które obejmują swoim zakresem funkcjonalnym zagadnienia występujące u naszych klientów. W skład systemu wchodzą aplikacje służące do:

 

 

Nad rozwojem aplikacji, poprawą funkcjonalności podnoszących jakość i konkurencyjność produktów, jak również komfortem pracy użytkowników pracuje doświadczony zespół programistów.

Nabywcom naszych aplikacji zapewniamy fachowe wdrożenie w sposób zapewniający skuteczne wykorzystanie ich w konkretnych warunkach, poprzedzone analizą przedwdrożeniową. W trakcie wdrożenia aplikacje są instalowane, konfigurowane i dostosowywane do specyficznych wymagań klienta na ustalonych warunkach. Prace te, jak również szkolenia użytkowników i administratorów, prowadzi doświadczony zespół wdrożeniowy w ramach wdrażania i serwisu oprogramowania.

Oprócz tworzenia oprogramowania firma SoftHard S.A. posiada bogate doświadczenie w doborze,  serwisie  i dostaraczaniu sprzętu komputerowego, serwerów oraz rozwiązań sieciowych. Zajmujemy się również hostingiem, projektowaniem, instalacją, a także konfiguracją systemów do pracy zdalnej i mobilnej, z wykorzystaniem łączy internetowych.

Posiadamy certyfikaty i autoryzacje, między innymi takich firm jak: HP, DELL, Microsoft, Oracle, TOSHIBA, OKI, D-Link.

Od początku swojej działalności SoftHard S.A. aktywnie uczestniczył w targach komputerowych KOMPUTER EXPO w Warszawie, SOFTARG w Katowicach, INFOSYSTEM w Poznaniu oraz wielu innych.

Nasz produkt Papirus 2000 otrzymał wyróżnienie na targach SOFTARG oraz zdobył nagrodę Złoty CD – ROM na targach Infobit w Łodzi.

W roku 2010 w wyniku audytu przeprowadzanego przez organizatorów programu afiliowanego przy Krajowej Izbie Gospodarczej, zostaliśmy certyfikowani po raz pierwszy i uzyskaliśmy tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play 2010", a w roku następnym tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play 2011".

Dotychczasowy rozwój firmy, jej osiągnięcia, konsekwencja i przewidywalność w działaniu, jak również zamierzenia i plany na przyszłość stwarzają naszym klientom gwarancję długotrwałej współpracy oraz skutecznego rozwiązywania trudnych zagadnień informatycznych.