Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

ZSI Papirus SQL w Warszawskiej Spółpdzielni Mieszkaniowej

08.09.2016

Jest nam miło poinformować, że w dniu 09 sierpnia 2016r. podpisaliśmy umowę z Warszawską Spółdzienią Mieszkaniową na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL.

Spółdzielnia zarządza zasobem około 30 000 lokali i jest największą lub jedną z dwóch największych spółdzielni w Polsce.

Targi Wod-Kan 2016

05.10.2016

Po raz kolejny uczestniczymy w Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy. W zwiazku z tym serecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 101 w dniach 10-12 maja 2016r. zlokalizowanego w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Chętnie udzielimy informacji o dedykowanym dla branży wodociągowej Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL

 

Szczegóły dotyczące targów na stronie organizatora

 http://www.targi-wod-kan.pl/

 


Zaproszenie na Sesję Naukową

04.12.2016

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja

wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku

oraz firmą SoftHard S.A.

organizuje w dniu 19 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00

w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17

Sesję Naukową nt. nowoczesnych systemów informatycznych dotyczących gromadzeniach danych w chmurze, szybkiego przetwarzania wielkiej ilości danych, wykorzystywania urządzeń i systemów mobilnych itp. bardzo przydatnych do zarządzania zarówno dużymi jak i średnimi przedsiębiorstwami oraz innymi instytucjami. 

 

Klikij tutaj aby pobrać Zaproszenie

Zapytanie ofertowe nr 1/SH/03/2016

24.03.2016

ZAPYTANIE OFERTOWE NR. 1/SH/03/2016

 

zwane dalej „Zapytaniem Ofertowym” dotyczy postępowania opartego na zasadzie konkurencyjności, zgodnie z regulaminem konkursu ogłoszonego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w ramach działania 1.2 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw - typ projektów: Bony na innowacje w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego.

 

Kliknij tutaj aby pobrać zapytanie ofertowe

Klikij tutaj aby pobrać odpowiedź na pytania 

Klikij tutaj aby pobrać informacje o przedłużeniu terminu składania ofert

Klikij tutaj aby pobrać protokół