Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017

15.05.2017

W dniach 16-18 maj SoftHard S.A. po raz kolejny uczestniczy w Jubileuszowej XXV edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska wystawienniczego numer 101. Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Chcielibyśmy podjąć rozmowy dotyczące Państwa oczekiwań względem oprogramowania oraz przedstawić swoje najnowsze rozwiązania.


Nowy oddział we Wrocławiu

04.01.2017

Informujemy że z początkiem kwietnia otworzyliśmy nowy oddział we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej 44. 

Zapraszamy do współpracy

Konferencja pt. "Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku"

04.07.2017

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na bezpłatną, ogólnopolską, konferencję dedykowaną dla Spółdzielni Mieszkaniowych pt. Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku”

Konferencja odbędzie się 24 maja 2017 r. (środa) w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, al. Piłsudskiego 29. Intencją organizatorów jest upowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń dotyczących wybranych zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółdzielni mieszkaniowych.

 

Kliknij tutaj aby pobrać zgloszenie

 

 

 

SoftHard sponsorem turnieju szachowego w hotelu Starzyński

25.02.2017

Z inicjatywy Akademii Szachowej w Płocku odbył się w dniu 25 lutego 2016 r. turniej szachowy. Miejscem zawodów był hotel Starzyński, usytuowany na przepięknym, wysokim brzegu Wisły. W turnieju uczestniczyło około 50 zawodników z całego kraju. Firma SoftHard S.A. występowała w roli sponsora zawodów.