Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę
zapisz do PDF    drukuj

Gepard Biznesu 2013

Sz. P. Krzysztof Sulkowski

Szanowni Państwo!

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”  pragnie pogratulować Państwu sukcesów w biznesie.

Od 7 lat prowadzimy analizy sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników. Informacje do analiz dostarcza nam Wywiadownia Handlowa Infocredit, która dziś przekazał nam najświeższe dane za 2012 rok, dzięki czemu mogliśmy przyznać tytuł Gepard Biznesu 2013. Przyspieszyliśmy tę analizę, bo już za tydzień 21 listopada 2013 r. w Warszawie będzie uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek na Kongresie Gospodarki Polskiej.

Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała przedsiębiorstwa, które w latach 2011 - 2012 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Znalazła 3528 takich firm z województwa mazowieckiego.

Na podstawie tych danych sporządziliśmy dla przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego rankingi według różnych kryteriów.

Ranking  Gepardów Biznesu 2013 województwa mazowieckiego według wzrostu wartości rynkowej opublikowaliśmy w Internecie pod adresem http://businessnow.pl/1724,gepardy-biznesu-2013-wojewodztwa-mazowieckiego-wedlug-wzrostu-wartosci-rynkowej.html .

Wynika z niego, że Państwa firma rozwijała się na tyle dynamicznie, że zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2013, o czym poinformowaliśmy publicznie. Ta informacja jest więc już publiczna. Państwa firma może już używać bezpłatnie tytułu Gepard Biznesu 2013.

...

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Krajewski,

redaktor naczelny Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma"